اندروید باکس چیست؟

تکنولوژی هر روز پیشرفت می کند و زندگی انسانها را متحول می سازد. اندروید باکس یکی از تکنولوژی های جدید بشری است که قابلیت تبدیل کردن تلویزیون و LCD های ساده را به یک دستگاه اینترنتی و سینمای خانگی دارد. دستگاه اندروید باکس تلویزیون شما را به تلویزیون هوشمند تبدیل می کند و در واقع یک کامپیوتر یا پی سی با وظایف اختصاصی است که سیستم عامل آن به پایه اندروید طراحی شده است و با اتصال به تلویزیون شما مانند صفحه یک گوشی هوشمند عمل خواهد کرد و می توانید هزاران برنامه کاربردی ِ بازی ِ فیلم ِ شبکه های اجتماعی ِ وب گردی و … را در آن نصب و اجرا کرد. دنیای امروز اگر سرگرمی را از آن حذف کنید بسیار خشن و حوصله سر بر است. پس همین امروز یک سرگرمی جدید برای خود داشته باشید.

بهترین اندروید باکس

اینکه بهترین اندروید باکس چیست کاملا به این بستگی دارد که چه انتظاری از آن دارید. مثلا اگر می خواهید کارهای اینترنتی و شبکه های اجتماعی انجام دهید باید اندروید باکس با قابلیتهای اتصال قوی به اینترنت و پردازنده های قوی تر انتخاب کنید و یا اگر می خواهید بازی های سنگین گرافیکی انجام دهید باید اندروید باکس با پردازنده های قوی و رم بالا انتخاب کنید.

یکی از بهترین اندروید باکس ها که دارای توانایی های فراوانی است� اندروید باکس پروویژن است. پروویژن اس وان

(provision s1)  دارای دو گیگ رم و ۱۶ گیگ حافظه داخلی هستند.

برخی مشخصات اندروید باکس پروویژن به شرح زیر است:

سیستم عامل اندروید : اندروید ۱/۷

GPU : 450

ROM: 2G

حافظه داخلی: ۱۶G

وای فای: سرعت بالا

دارای : ریموت کنترل – کابل HDMI و گرافیک ۴K این دستگاه در صورتیکه برنامه های مناسب بر روی آن نصب شود قابلیت تبدیل شدن به رسیور را نیز از طریق اینترنت دارد. بدون نیاز به دیش و ال ان بی.